Řezáč kraloval po přestupu na Šerlichu

Poslední srpnovou neděli se uskutečnil druhý závod ze seriálu závodů na kolečkových lyžích Silvini Skiroll Classics – Orlický Rollerski Cup. Na trať dlouhou 10 km se postavilo 56 mužů a 6 žen.

Svou premiéru v barvách Silvini Madshus teamu si odbyl Stanislav Řezáč a podle očekávání se stal nejrychlejším mužem závodu. Trať zdolal v čase 28 minut a 33 sekund, s více jak minutovou ztrátou se na druhém místě umístil Jiří Ročárek, třetí příčka patřila Janu Šrailovi, oba SK Nové Město na Moravě. V ženách bezkonkurečně vyhrála Kateřina Smutná ze Silvini Madshus Teamu, v čase 30 minut a 30 sekund, za ní  dojela Klára Moravcová ze SKI klubu Jablonec nad Nisou, na stupních vítězů je doplnila Adéla Boudíková , SK Nové Město na Moravě. Další start  seriálu závodů Silvini Skiroll Classics se přesune 14.9.  do Krkonoš, kde bude ve Špindlerově Mlýně odstartován výjezd  na Špindlerovku.

Fotogalerii najdete zde: orlicky - rollerski- cup